20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

Yanlış Erkek Kimdir?

Kadınlar erkek seçiminde bazen göz göre göre yanlış yapabiliyorlar. Karşıdakine gereğinden fazla değer vermek ve erkekleri hayatın odak noktasında görmeleri gibi etkenlerle bazı olumsuzluklar gözden kaçabiliyor. Hayatınızda olan yanlış erkekler zaten çok zaman geçmeden kendini belli ediyor. Biraz çevredekilere kulak vermek ve mükemmelleştirmeye çalışmamak yanlış erkeği fark etmek için yeterli olacaktır.

Kısa Sürede Ciddi İlişki Yaşamaya Çalışıyorsa

İlişki başlangıcında, siz birbirinizi henüz tanımamışken eğer hemen ciddi ilişki konuşması geçiyorsa, bu durumda karşınızdakinin doğru insan olup olmadığında şüpheye düşebilirsiniz. kısa sürede evlilik isteyen erkekler çoğu zaman kendilerine hizmetçi arayan erkeklerdir ve bir an önce evlenip düzen kurma sevdasına düşmüşlerdir. Bazen de anneleri evlenmeleri için baskı yapar ve sizin özelliklerinizin önemi olmaksızın evlilik teklifi gelebilir.

Hatalarını Kabul Etmiyorsa

İlişkilerde yapılan hatanın kabul edilmesi çok önemli bir konudur çünkü aslında ilişkinin dürüstlük üzerine kurulup kurulmadığını gösterir. Aldattığı halde yalanla üstünü kapatan erkekten hızla uzaklaşmanız gerekir.

Sizi Birkaç Ayda Bir Görüyorsa

Bazı erkekler vardır ki birkaç ayda bir piyasaya çıkarlar ve sizi sevdiklerini söylerler. Hızla kaçmanız gereken yanlış erkek tipleri içinde en bariz kendini belli edendir. Aradan onca zaman geçmiştir ve muhtemelen bu sürede başka bir ilişki devam ettiriyordur ve sizi de bir kaçamak alanı gibi görüyordur. Erkekler evlilikte ya da sevgililikte istisnalar olmakla beraber çoğu zaman kaçamak yapmayı severler. Bunun için de arada bir görüştükleri birileri vardır ve onlar her zaman karılarından daha değerlidir ve bir gün boşanacaklardır.

Cinsellik Odaklıysa

Cinsellik ilişkiler için önemlidir ama tek başına amaç olmamalı, sizin paylaşımınızı tamamlayan, ilişkiye renk katan bir etken olmalıdır. Cinsellik amaç olduğu zaman karşıdakinin sosyal ve bireysel açıdan özellikleri, konuştuklarınız, duygusal anlamda birbirinizi dinlemeniz ve benzeri durumlar görülmez. Yani cinsellik odaklı ilişkilerin çoğu yüzeysel ve çatlamaya mahkûm ilişkilerdir.

Hayvan ya da Diğer Canlılara Karşı Acımasızsa

İyi bir insanı basitçe başkalarına zarar vermekten çekinen kişi olarak tanımlayabilirsiniz. Hayvanlara ya da diğer canlılara kolayca zarar verebilen bir erkek arkadaş sahibiyseniz, ilişkinizi sorgulamanız tavsiye edilir.

Hakkında Naz Özkan

Nediobu Yaşam Kategorisi Editörü

Bir yorum

  1. Ege Beşiroğlu

    Çok iyi bir makale olmuş diyebilirim erkekler açısından. Önemli konulara değinmişsiniz. Hatta bunlara birkaç tane daha ek madde eklenebilir fakat bunların da yeterli olacağını umuyorum. Bilgilendirici bir yazı olmuş, teşekkürler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*