20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

Söz Dizisindeki Nazlı Kim?

Pazartesi akşamlarının sevilen askeri dizilerinden bir tanesi olan Söz, son zamanlarda birçok kişinin dizi listesine girdi. Gerek oyuncuları gerekse senaryosu olsun kendini insanlara izletmeyi başarmaktadır. Bizlerde bugün sizlere Söz dizisindeki Nazlı kim sorunuza cevap vereceğiz. Bildiğiniz gibi Nazlı, Erdem yarbay’ın kızıdır. Nazlı’nın gerçek adı İlayda Ildır‘dır. İlayda, 10 Şubat 1996 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Ayrıca 1.66 boya ve 53 kg gibi bir düzgün fiziki yapıya sahiptir. Oyuncumuz eğitimine Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk bölümünde devam etmektedir. İlay’da televizyon dünyasına ilk olarak reklam filmlerinde oynayarak başlamış ve ardından ilk dizi deneyimi olan 2017 yılında Aşk Laftan Anlamaz ile devam etmiştir. Son olarak ise karşımıza Söz dizisinde Nazlı karakteri ile gelmektedir.

Dizideki Adı: Nazlı
Gerçek Adı: İlayda Ildır
Doğum Tarihi: 10 Şubat 1996 / Doğum Yeri: İstanbul
Eğitim: Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü

Güzel oyuncunun birkaç fotoğrafını sizler için yazımızın içerisine ekledik daha fazla fotoğraf ve Ilayda Ildır’ı İnstagram üzerinden takip etmek için aşağıdaki butona basarak oyuncunun İnstagram hesabına ulaşabilirsiniz.

İlayda Ildır İnstagram Hesabı

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*