20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

Söz Dizisindeki Bahar Kim?

Son zamanlarda çıkan yeni diziler arasında oldukça ses getiren Söz dizisi oyuncularından bir tanesi olan doktor Bahar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Söz dizisini takip eden ve izleyen birçok kişi Söz dizisindeki Bahar kimdir sorusunu sormaya başladı. Dizideki ismi Bahar olan karakterin gerçek ismi Aybüke Pusat‘tır. Aybüke, 20 Mayıs 1995 Ankara doğumludur. Güzel oyuncu 1.72 boy ve 50 kilo gibi güzel bir fiziki yapıya sahiptir. 2014 yılında düzenlenmiş olan Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmış ve yarışmada Türkiye 3.sü seçilerek dikkatleri üstüne çekmiştir. Yarışma sonrasında dizi ve film teklifleri gelmeye başlamış ve bizlerde kendisini Söz dizisinde Bahar karakteri olarak izleme zevkine kavuşmuş olduk.

Dizideki Adı: Bahar
Gerçek Adı: Aybüke Pusat
Doğum Tarihi: 20 Mayıs 1995 / Doğum Yeri: Ankara

Aybüke Pusat’ın birkaç fotoğrafını sizler için galerimize ekledik. Daha fazla fotoğraf ve oyuncuyu takip etmek için Aybüke Pusat’ın İnstagram hesabını takip edebilirsiniz.

Aybüke Pusat İnstagram Hesabı

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*