15 Temmuz 2018 Pazar
Son Konular

Kurt Seyit ve Şura Hangi Gün Yayınlanıyor?

Kurt Seyit ve Şura Hangi Gün Yayınlanıyor?Yayınlandığı ilk günden beri ilgi odağı haline gelen Star TV’nin Kurt Seyit ve Şura dizisi her hafta izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Nermin Bezmenin romanından uyarlanan Kurt Seyit ve Şura dizisinin senaryosunu Ece Yörenç yazmaktadır. Kısaca dizi hakkında bilgi vermek gerekirse; Kurt Seyit Kırım’da dünyaya gelmiş bir Türk ailenin en büyük oğludur. Babası gibi o da Çar’ın en iyi subaylarından biridir. Şura ise soylu bir Rus ailesinin en küçük kızıdır. Babasının hastalığından dolayı Petrograd’a gelirler. Burada Kurt Seyit’in en yakın arkadaşlarından biri olan Petro’nun evinde kalırlar ve bir balo’da Kurt Seyit ile Şura tanışır. Aralarında büyük bir aşk başlayan ikilinin şansızlık peşini bırakmaz. Bu arada bir savaş esnasında hata yapan ve askerliği bırakmak zorunda kalan Petro, Kurt Seyit’e içten içe büyük bir kin ve düşmanlık beslemektedir.

Yayın Günü: Her hafta salı günleri
Yayın Saati: 20:00
Yayınlandığı Kanal: Star TV

Dizinin ana konusu bu şekildedir. Diziyi merak edenlere kesinlikle izlemesini tavsiye ederim. Bilmeyenler için dizinin hangi gün, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlandığı hakkında bilgi vermek isterim. Kurt Seyit ve Şura dizisi her hafta Salı günü saat 20:00’da Star TV ekranlarında izleyici ile buluşmaktadır.

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Bir yorum

  1. teşekkürler çoğu zaman gün ve saat hakkında tereddüt yaşanabiliyor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*