15 Temmuz 2018 Pazar
Son Konular

Kardeş Payı Hangi Gün Yayınlanıyor?

Kardeş Payı Hangi Gün Yayınlanıyor?Star TV’nin beğenilen dizisi Kardeş Payı her hafta merakla beklenen yeni fenomen dizilerden birisi oldu. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı dizinin konusundan biraz sizlere bahsetmek istiyorum. Dizideki isimleriyle Metin, Ali ve Feyza orta halli bir mahallede büyümüş 3 kardeştir. Metin ve Ali iki mucit kardeş ve aynı zamanda su tesisatçısıdır. Hayatlarını dünyayı değiştirmeye adamış bu iki mucit kardeş yaptıkları icat ile bir ilke imza atmak istemektedirler. Kız kardeşleri Feyza ise evin geçimini sağlayan küçük kız kardeş rolünü oynamaktadır.

Dizi olabildiğine eğlenceli ve her anı komedi ile dolu olması sebebi ile izleyicileri kendisine bağlamaktadır. Her hafta yeni bölümü izleyici kitlesi tarafından merakla beklenen dizinin bazen hangi gün ve hangi saatte olduğu unutulabiliyor. Bu sebeple bu yazıyı hazırlamanın uygun olacağını düşündüm. Dizi her hafta perşembe günü saat 22:30’de Star TV ekranlarında izleyici ile buluşmaktadır.

Yayın Günü: Her hafta perşembe günleri
Yayın Saati: 22:30
Yayınlandığı Kanal: Star TV

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*