15 Temmuz 2018 Pazar
Son Konular

Kanıt Dizisindeki Gamze Kim?

Kanıt Dizisindeki Gamze Kim?Kanıt dizisinin güzel kriminal laboratuvar görevlisi Gamze’yi dizide fark etmeyen yoktur sanırım. Birçoğumuz dizi izlerken oyuncuları merak ediyor ve kim oldukları konusunda araştırma yapıyor. Bizde bugünkü konumuzda Kanıt dizisinin oyuncularından Gamze hakkında sizlere birkaç bilgi vereceğiz. İnternette yaptığımız araştırma sonucunda pek bir bilgi elde edemedik fakat bulduğumuz kadarını sizler ile paylaşmak istedik. Oyuncumuzun gerçek adı İnci Demirkaya ve 21 Nisan 1990 İstanbul doğumludur.

Dizideki Adı: Gamze Karaca
Gerçek Adı: İnci Demirkaya
Doğum Tarihi: 21 Nisan 1990 / Doğum Yeri: İstanbul

Oyuncumuzun ilk televizyon deneyimi Papağan Kuruyemiş reklam filmidir. Oyuncuyu daha yakından tanıyabilmeniz ve yakından takip edebilmeniz için oyuncuya ait Twitter ve İnstagram hesaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İnci Demirkaya Twitterİnci Demirkaya İnstagram

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*