15 Temmuz 2018 Pazar
Son Konular

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Filmi Nisan’da Sinemalarda

İnanılmaz Örümcek Adam 25 Nisan'da SinemalardaÜlkemizde ve dünya genelinde en çok sevilen süper kahramanlardan biri olan Spider Man’in 2012 yılında çıkan filminden sonra yeni bir filminin geleceğinin sinyallerini almıştık. Hazırlıklarına geçtiğimiz sene başlanan yeni filmin artık son zamanlarına yaklaşıyoruz. MARVEL’in resmi açıklaması ile birlikte kesinleşen yeni filmin vizyon tarihi 25 Nisan 2014 olarak belirlendi.

ABD yapımı İnanılmaz Örümcek Adam 2 filmi; aksiyon, fantastik kurgu ve macera ögelerini bir araya toplamayı başardı. Bunların dışında küçük de olsa romantizm ve komedi unsurlarına yer veren film, eski Örümcek Adam efsanesini tekrardan yaşatmış durumda. Marc Webb yönetmenliğinde hazırlanan filmde eski filmlerdeki ünlü isimlerin dışında yeni karekterleri de görüyoruz. Emma Stone, Jamie Foxx, Paul Giamatti ve Andrew Garfield gibi önemli isimlerin yanında Stan Lee’i de Amazing Spider Man 2 ‘de yerini aldı.  Stan Lee sadece filmde bir karakteri canlandırmak dışında senaristlik ve yapımcılığı da üstlenmiş durumda. Ayrıca Alex Kurtzman ve Steve Ditko da senaristler arasında yer almaktadır.

MARVEL çizgi romanlarından çıka gelen ve milyonlarca hayrana ulaşan Örümcek Adam serisinin yeni filminde konu bir adım daha ileriye gidiyor. Aksiyon ve gerilimin bol olduğu sahneler ile karşılaşacağınız bu filmde konuya baktığımızda ilgimizi çeken kısımların olduğunu fark ediyoruz. Peter Parker, standart hayatına devam etmektedir. Gwen ile devam eden bir ilişkisi ve kötüleri yakalama görevini en iyi şekilde yerine getirirken, hayatının en büyük savaşlarından birisiyle karşı karşıya olduğunu görür. Eski arkadaşının geri dönmesi, Peter’in geçmişine dönük bilgilerin kahramanımızın karşısına çıkması ve güçlü Electro’nun şehri yakıp yıkması filmde aksiyonun bol olmasına sebep olmaktadır. Ayrıca bu olaylar Peter Parker için hayatının dönüm noktası niteliği taşımaktadır. Vizyon tarihi 25 Nisan olan İnanılmaz Örümcek Adam 2’nin fragmanı sizlerle.

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*