20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

General Mobile Discovery Elite Özellikleri

General Mobile Discovery Elite ÖzellikleriGeneral Mobile’ın ilk telefonu olan Discovery modeli üst düzeydeki özellikleri ve ucuz fiyatı ile kısa sürede birçok kullanıcının beğenisini kazanmıştı. Bunun üzerine firma bir süredir beklenen modeli Elite üzerinde çalışmalar yürütüyordu. Merakla beklenen bu telefonun genel özellikleri bugün belli oldu.

Bu ay içerisinde satışa sunulması planlanan General Mobil Discovery Elite’ın özellikleri resmi sitesinde şu şekilde sıralanıyor. Cihaz 5.5 inç genişlikte Full HD JDI ekrana sahip olacak. Ayrıca telefon gücünü 2.5 GHz frekansa sahip dört çekirdekli Snapdragon 800ac işlemcisi ve 550 MHz frekanslı Adreno 330 GPU’lu 3 GB ramden alacak. Cihazın kamera özellikleride üst düzeyde olacak 16 megapiksellik arka kameraya ve 8 megapiksel çözünürlüklü bir ön kameraya sahip olacak. Pil ömrünü daha da yukarıya çekmeye planlayan firma 2500 mAh’lık bir bataryayı telefona dahil etmiş. Tüm bunların dışında telefonda 32 GB dahili depolama alanı, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 ve GPS gibi ekstra özelliklerde bulunmaktadır.

Ayrıca telefon 156 mm yükseklik, 75 mm genişlik ve 9.7 mm incelik boyutlarında piyasa çıkacaktır. Cihazın inceliği ilk modeline oranla 2 mm kadar artmış. Fakat bunun önemli bir sorun olacağını düşünmüyorum. Telefonun ilk parti satışlarına bu ay içinde başlanılması bekleniyor. Ayrıca telefonun satış fiyatının 1200 TL civarı olacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki günlerde cihaz fiyatı hakkında da kesin bir açıklama yapılacağını düşünüyoruz.

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*