15 Temmuz 2018 Pazar
Son Konular

General Mobile Discovery Ekran Görüntüsü Alma

General Mobile Discovery Ekran Görüntüsü AlmaGeneral Mobile Discovery şuan için Türkiye’de en çok tercih edilen akıllı telefonlardan biridir. Şuan benimde kullanmakta olduğum bu telefon hem özellik hemde fiyat bakımından kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Fakat telefon daha çok yeni olduğu için bazı fonksiyonları hala birçok kullanıcı kesim tarafından bilinmemektedir. Bugünde o fonksiyonlardan birisi olan ekran görüntüsü alma konusunda sizlere bilgi vereceğiz. Telefon üzerinden ekran görüntüsü alma bazı zamanlarda çok önemli bir ihtiyaç olabiliyor. General Mobile Discovery cihazımızda da ekran görüntüsü alma iki tuş ile sağlanabiliyor. Görüntüyü alabilmek için yapmamız gereken öncelikle tuş kilidi tuşuna basmak olacaktır. Parmağımız tuş kilidi tuşunda basılıyken ses kısma tuşuna bastığımızda cihazımız üzerinden ekran görüntüsünü alabilmekteyiz.

Aldığımız ekran görüntüsü resimlerimizin bulunduğu klasöre kayıt edilmektedir. Ekran görüntüsüne ulaşmak için yapmamız gereken telefonun menü kısmında öncelikle dosyalarıma daha sonra resimler klasörüne girmektir. Resimler içerisinde görüntü “Screenshot_Tarih” şeklinde kayıtlıdır. Aldığınız ekran görüntüsünü paylaşmak için resime tıkladıktan sonra sağ üst kısımdaki paylaş ikonunu kullanabilirsiniz.

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*