20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

Erkeklerin Kadınlarda Sevdikleri Şeyler

Kadınların merak ettiği konulardan biri erkeklerin kadınlarda sevdiği davranışlar ya da durumlardır. Her erkeğin zevki ve kadınlara bakış açısı değişiklik gösterse de bazı konularda genele bakılarak bazı ortak karara varılabilir.

Makyajsız Doğal Hali

Tahmin edilenin aksine erkekler oyuncak bebek görünümlü yüzünde tonlarca makyaj olan kadınları çok sevmiyor. Kadınlar sade hallerini her ne kadar kötü olarak görse de erkekler doğal hallerden daha fazla etkileniyorlar.

Sevgilinin Kendi Gömleğini Giymesi

Erkekler sevgilisinin kendi kıyafetlerini giymesinden çok etkileniyorlar.  Araştırmalara göre bunun sebebi maymunlarda da bulunan sahiplenme duygusu…

Ne İstediğini Bilmesi

Özgüveni yüksek ve kararsızlıktan uzak kadınlar erkeklerin en sevdiği kadın tiplerindendir. Daha doğrusu bu tür kadınlar erkeklere göre sıra dışı ve yüceltilmesi gereken bir durum gibi görünebilir. Özellikle alışveriş söz konusu olduğunda ne istediğini bilen bir kadınsanız çoktan erkeklerin beğenisini toplamışsınızdır.

Kadınların Gülümsemesi

Gülen ve pozitif enerji veren kadınlar erkeklerin sevdiği kadın tiplerinden biridir. Bunun tam aksine her şeyi sorun yapan ve devamlı surat asan kadınlar erkeklerin gözünde bir süre sonra itici olabiliyor.  Erkekler gülen ve çevresine her zaman iyi enerji veren kadınlardan daha fazla hoşlanıyor.

Temiz ve Bakımlı Olmak

Bakımlı olmak ve bir ton makyaj yapmak aynı şey değildir. Kadınlar makyaj ve iyi görünme konusunu bazen abarttıkları için tanınmayacak hale gelene kadar makyaj yaparlar.  Erkekler temiz, iyi kokan ve bakımlı kadınları seviyor.

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Bir yorum

  1. Aşağı yukarı böyle şeyler, eh tabikide güzel olmalı. Yanında iyi hissetmeli.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*