20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği Şeyler

Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği ŞeylerDeğişkenlik göstermekle beraber erkeklerin kadınlarda dikkat ettiği özellikler vardır. Bunlar durum yer ve zaman göre ve elbette kültür ve erkek algısına göre de değişir

Eller

Eller erkeklerin kadınlarda en çok etkilendiği bölge arasında olduğu için bir hayli dikkat çekiyor. Bakımlı ve zarif eller ilk tanışmada beğeni topluyor.

Saç ve Kıyafetler

Bazı erkekler istisna olmakla beraber kadında bukleli saçlar erkeklerde büyük etki yaratıyor. Güzel kokan dalgalı saçlar erkeklere göre daha alımlı bir görüntü veriyor. Diğer yandan kıyafetler de erkeklerin en fazla dikkat ettiği noktalardan. Temiz ve uyumlu giyim nispeten kadınlarda daha dikkat çekici olarak değerlendiriliyor.

Enerji Alış Verişi, Davranışlar

Düşünülenin aksine erkekler sadece dış görünüşe önem vermiyor. Hatta çoğu zaman görünümden ziyade sizin etrafa yaydığınız enerji onlarda bir etki bırakabilir. Örneğin enerjinizin yüksek olduğu ama makyaj ve saç bakımı yapmadığınız, sıradan kıyafetlerle dolaştığınız zamanlarda birinin size daha farklı bir enerjiyle baktığını hissedebilirsiniz. Bu fiziksel bir durum değil hislerle alakalı bir durumdur. Erkekler her ne kadar yüzeysel tavırlara odaklı gibi görünseler de aslında enerji hissetme konusunda başarılı olabiliyorlar.

Bir örnekle açıklamak gerekirse makyaj ve saç bakımınızın tam olduğu, genel olarak kendinizi güzel kıyafetler içinde hissettiğiniz bir gün yaptığınız itici bir davranış erkeğin size bir daha yaklaşmamak üzere kaçmasına neden olabilir. Bu açıdan davranışlar her zaman belirleyicidir.

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*