15 Temmuz 2018 Pazar
Son Konular

DMAX (Discovery Max) Frekans Bilgileri

DMAX (Discovery Max), 17 Mart 2018 Cumartesi gecesi saat 22:30’da ülkemizde yayın hayatına başlayacaktır. Kanalın içeriği genel olarak erkeklere yönelik en iyi yaşam tarzı ve eğlence konuları olacaktır. Discovery Networks Türkiye Genel Müdürü Lydia Fairfax’ın yaptığı açıklamaya göre DMAX kanalı zorlu meslekler, spor ve arabalar ve en iyi senaryolu içerikleri izleyicilerle buluşturacak. Ayrıca kanalı Türkiye’ye tanıtmaktan ve kanal portföylerini genişletmekten oldukça memnun oldukları açıklamasını yapmıştır.

DMAX kanalının yayın hayatına başlaması Discovery Networks‘ün Doğuş Medya Grubu’ndan NTV Spor kanalını başarılı bir şekilde satın alması ile gerçekleşmiştir. Bu atılımla Discovery TLC kanalından sonra Türk izleyicilerine ikinci şifresiz kanalı olan DMAX’i 17 Mart 2018 saat 22:30’da izleyicilerine sunmuş olacaktır.

NTV Spor kanalının yerini alacak olan kanal saat 22:30’da yayın hayatına başlayacaktır. Kanalı izlemek isteyen kişilerin daha önceden uydu alıcılarında NTV Spor kanalını bulunuyorsa bir şey yapmalarına gerek yoktur. Çünkü saat 22:30’da kanal DMAX’e otomatik olarak geçiş yapacaktır. Ancak kanal uydu alıcılarında olmayanlar için DMAX frekans bilgilerini kullanarak kanalı uydu alıcılarına eklemeleri gerekmektedir. Kanalın uydu frekans bilgileri ve diğer platformlardaki kanal numaralarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Türksat 3A / 4A Frekans Bilgileri: 12015 – Yatay (H) – 27500 – 5/6
D-Smart: 46. Kanal
Digitürk: 49. Kanal
Kablo TV: 47. Kanal

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*