20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

Çukur Dizisindeki Akşın Kim?

Son zamanların belkide en iyi yapımlarından birisi olan Çukur dizisi, her pazartesi izleyenleri ekran başına kilitliyor. Dizideki oyuncu kadrosu ve dizinin senaryosunun kaliteli olması, dizinin şimdiden yüz binlerce takipçisinin olmasını sağlamıştır. Ancak birçok kişinin merak ettiği konulardan bir taneside hiç şüphesiz dizinin güzel kızı Akşın’ın kim olduğudur. Bizlerde hazırladığımız bu yazıda Çukur dizisindeki Akşın kim sorusuna cevap vereceğiz.

Akşın yani gerçek adıyla İlayda Alişan, 1 Ocak 1996 İstanbul doğumludur. İlayda oyunculuk hayatına reklam filmleri ile başlamış ve sonrasında yıldızı parlayarak ilk dizi projesi olan Bir Çocuk Sevdim isimli dizide Merve karakterini canlandırmıştır. Sonrasında ise Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe, Serçe Sarayı ve Bana Sevmeyi Anlat dizilerinde rol almıştır.

Dizideki Adı: Akşın Koçovalı
Gerçek Adı: İlayda Alişan
Doğum Tarihi: 01.01.1996 / Doğum Yeri: İstanbul
Boy: 1.58 / Kilo: 48 / Göz Rengi: Mavi
İnstagram: İlayda Alişan İnstagram Hesabı

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*