20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

Boynu Bükükler Dizisindeki İnci Kim?

Boynu Bükükler Dizisindeki İnci Kim?Kanal D’de yeni başlayan dizilerden biri olan Boynu Bükükler birçok televizyon izleyicisinin izleme listesine girmiş durumda. Dizinin her hafta yayınlanmasıyla dizideki oyuncularda oldukça merak ediliyor. Bugünkü konumuzda dizide gotik ve emo karakterini canlandıran nakil olarak gelen öğrencilerden İnci yani gerçek adıyla Öznur Serçeler hakkında konuşacağız. Ben bu başarılı oyuncu hakkında birkaç kısa bilgi vermek istiyorum.

Dizideki Adı: İnci
Gerçek Adı: Öznur Serçeler
Doğum Yılı: 1987 / Doğum Yeri: Kayseri
Daha Önceden Oynadığı Diziler: Emret Komutanım, Hayat Devam Ediyor, Nuri

Oyuncunun fotoğraflarına veya daha önceden oynadığı dizilere bakacak olan arkadaşlara ufak bir dip not vermek istiyorum. Oyuncunun dizideki siyah saçlı hali sizi yanıltmasın oyuncumuz normalde sarı saçlıdır. Yanlış kişiyemi bakıyorum izlenimine kapılmayınız. Oyuncunun twitter hesabına aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Öznur Serçeler Twitter Hesabı

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*