20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

Bireysel Kullanıcılar İçin Microsoft Office 365 Personal

Bireysel Kullanıcılar İçin Microsoft Office 365 PersonalYazılım devi Microsoft, kişisel MS Office kullanıcılarına özel yeni bir abonelik sistemini hayata geçirdi. Microsoft Office 365 Personal isimli paket bireysel kullanıcılara yönelik olduğundan dolayı ücreti gayet makul fiyatlarda tutulmuş.

Microsoft, bundan yaklaşık 2 sene önce MS Office’e özel yeni bir abonelik sistemini aktif etmişti. Fakat abonelik ücretlerinin bireysel kullanıcılar için yüksek olması Microsoft’u yeni bir atılıma yöneltti. Kullanıcıların fiyatları yüksek bulması üzerine firma bu olaya çözüm sunarak, sadece bireysel Office kullanıcılarına özel (şirketler kullanamaz) abonelik ücreti düşük yeni bir servisi aktif hale getirdi. Bu yeni servis Microsoft tarafından MS Office 365 Personal adıyla sunuluyor ve aylık sadece 6.99 $ ödüyorsunuz.

Bu yeni hizmeti satın alan kişiler Microsoft Office 2013’ün paket uygulamalarının tamamından faydalanabiliyor. Diğer yandan aboneler Windows platformu haricinde MacOs ve mobil versiyonlarından da faydalanabilecek. Personal paketinin (MS Office 365) sadece bir bilgisayar üzerine ve yalnızda tek bir tablete kurulumu yapılıyor. Eğer bu bana yetmez, kişisel kullanıcıyım fakat başka bilgisayarlarım da var derseniz MS Office Home Premium paketini alabiliyorsunuz. Bunun fiyatı ise sadece 9.99 $ olarak belirlenmiş. Premium paketi ile 5 bilgisayara kadar kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Personal paketini 1 yıllığına almak istiyorsanız ve ücretini tek seferde ödeyecekseniz Microsoft size 13,89 $ indirim uyguluyor. Normalde 83,99 dolara gelen paket tek seferde ödeme ile 69.99 dolara denk geliyor. Bu hizmetten 1 yıl boyunca dilediğiniz gibi faydalanabiliyorsunuz.

Hakkında YasinGNC

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*