15 Temmuz 2018 Pazar
Son Konular

Bedava SMS Gönderme Siteleri

Bedava SMS Gönderme SiteleriHer gün arkadaşlarımız, sevgilimiz veya eş dost ile iletişim halindeyiz. İletişim kurmak istediğimiz kişi ile çoğunlukla sms yani kısa mesaj atarak iletişime geçiyoruz. Kullandığımız telefon operatörleri uygun fiyata sms paketleri vermektedir. Fakat bazen bu sms paketi zamanında önce bitiyor veya faturasız hat kullanıyorsanız kimi zaman hesabınızda bakiye olmayabiliyor. Böyle zamanlarda istediğimiz kişiyle iletişim kurmakta sorunlar yaşıyoruz. Bu sebeple bedava sms gönderebileceğimiz siteler arıyoruz. Şuan internet üzerinde bu hizmeti verdiğini iddia eden birçok site mevcut. Fakat bunların birçoğu çalışmıyor. Sadece ziyaretçi çekebilmek amacıyla açılmış içi boş sitelerdir.

Bu konu hakkında kısa bir araştırma yaparak, bedava sms gönderebileceğiniz siteleri araştırdık ve çalışıp çalışmadıklarını test ettik. Bizim bulduğumuz şuan çalışan 2 adet site mevcut. Bu sitelerden gün içerisinde istediğiniz kadar kısa mesaj atabilmeniz mümkündür. Bu siteleri sıralı listesini ve kısa açıklamalarını sizlerle paylaşacağız.

İlk olarak sizlere dailysms’i tanıtmak istiyorum. Afree Sms Türkiye’de dahil olmak üzere birçok ülkeye bedava olarak sms gönderebilmenizi sağlıyor. Bu siteden sms gönderebilmek için öncelikle “Select Country” kısmında “Turkey” seçeneğini bulun ve seçin. Ardından “Phone Number” kısmına başındaki +90 yazan kısıma dokunmadan yandaki kutucuğa sms göndermek istediğiniz numarayı 10 haneli olarak başında sıfır olmadan giriniz. Ardından “Type Your Message” kısmına göndermek istediğiniz mesajı yazınız. Mesaj kısmına 255 karaktere kadar bir yazı girebilirsiniz. Ardından alttaki doğrulama kodunu girerek “Send Now” butonuna basınız. Mesajınız 5-10 saniye içerisinde seçtiğiniz numaraya iletilecektir.

Afree Sms Sitesine Giriş

İkinci olarak sizlere freesmscell isim siteyi tanıtmak istiyorum. Siteye giriş yaptıktan sonra “Enter Mobile Number of Turkey” kısmına sms göndermek istediğiniz telefon numarasını başında sıfır olmadan 10 haneli olarak giriniz. Ardından “Enter Messsage” yazan yerin altındaki kutucuğa göndermek istediğiniz mesajı 140 karaktere kadar yazınız. Ardından aşağıdaki doğrulama kodunu giriniz. Mesajı göndermeden önce “Send SMS Now” butonunun üzerindeki kullanım koşullarını kabul etmeniz gerekiyor. Boş olan kutucuğu işaretledikten sonra gönderme butonuna basabilirsiniz. Mesajı gönder dedikten sonra mesajınız alıcı kişiye 5-10 saniye içerisinde iletilecektir.

Freesmscell Sitesine Giriş

Bu siteler üzerinden ücretsiz olarak istediğiniz kadar sms gönderebilirsiniz. Unutmadan söylemek istiyorum servisler ücretsiz olduğu için gönderdiğiniz mesajın sonuna siteler kendi site adreslerini yazarak reklam yapıyorlar. Fakat bunun çok önemli olduğunu düşünmüyorum. Gönül rahatlığı ile sms gönderebilirsiniz.

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Bir yorum

  1. yazdığınız konu sayesinde arkadaşlarıma rahatça sms atabiliyorum.
    böyle yararlı bilgiler paylaşmanız çok güzel.
    size ve ekibinize kolay gelsin…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*