20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

Ankaranın Dikmeni Dizisindeki Beste Kim?

Ankaranın Dikmeni Dizisindeki Beste Kim?Ankaranın Dikmeni dizisindeki güzeller güzeli Beste kimdir? Gerçek adı Özlem Aydın olan sunucu, şarkıcı ve oyuncudur. Aslında daha önceden görmüş olmanız muhtemel bir kişidir. Sunuculuk kariyerine TRT Müzik kanalında Müzikalite adlı programla başlayan Özlem Aydın, daha sonradan oyunculuk kariyerine başlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini M.U.C.K. dizisinde oynayarak başlamıştır. Oldukça deneyimli olan Özlem Aydın aynı zamanda şarkıcı ve söz yazarıdır. Ankaranın Dikmeni dizisinden önce Murat Dalkılıç’ın “Bir Hayli” klibinde oynamış ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Oyunculuk kariyerine Ankaranın Dikmeni dizisiyle devam eden oyuncuyu ileride daha büyük projelerde görmeyi umut ediyoruz.

Dizideki Adı: Beste
Gerçek Adı: Özlem Aydın
Doğum Yeri: İstanbul / Eğitim Durumu: Lisans

Aynı zamanda Özlem Aydın, Acun Ilıcalının hazırlayıp sunduğu Var mısın, Yok musun adlı yarışmaya da katılmış ve bir miktar para ödülü kazanmıştır.

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Bir yorum

  1. Mrb admin.Ankara’nın Dikmeni dizisindeki Sedef Su karakterinin gerçek ismi nedir?teşekkürler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*