20 Ağustos 2018 Pazartesi
Son Konular

Alo 182 Hastane Randevu Alma

Alo 182 Hastane Randevu AlmaAlo 182 hastane randevu merkezi vatandaşların hastaneye daha kolay sıra alabilmeleri adına kurulmuş bir servistir. Genel karışıklıkları ve uzun kuyrukları önlemek adına geliştirilen bu sistem ile önceden hastaneye gitmeden dilediğiniz hastaneden randevu alabilmeniz mümkündür. Bu sistem ile hangi gün hangi saat diliminde hastaneye çıkabileceğiniz görevli operatör tarafından size iletilir. Telefon ile randevu alabilmek için yapmanız gerekenler sırasıyla şunlardır.

Öncelikle herhangi bir sabit hat veya cep telefonundan 182’yi tuşlayarak hastane randevu sistemini arıyorsunuz. Ardından çıkan bilgisayar sistemli bir operatör hastane randevusu alacak olan kişinin TC kimlik numarasını sizden tuşlamanızı istiyor. Kimlik numarasını verdikten kısa bir süre sonra bilgileriniz kontrol edilerek bir operatör sizinle görüşmek üzere hatta bağlanıyor. Sizden hangi hastane ve hangi bölüme randevu almak istediğinizi soruyor. Ardından hastaneye çıkmak istediğiniz gün hakkından sizden bilgi istiyor. Siz bu bilgileri verdikten sonra müsaitlik durumuna göre size hastaneye çıkabileceğiniz gün ve saat iletiliyor. Sizde verilen gün ve saatte sıra beklemeden hastaneye muayene olmaya gidebiliyorsunuz.

Aldığınız randevuyu iptal etmek veya tarih ve saatini değiştirmek istemeniz durumunda tekrar alo 182’yi arayabilir. Ardından TC kimlik numaranızı girdikten sonra görüşeceğiniz operatöre iptal veya tarih değişikliği talebinizi ileterek işleminizi kolayca halledebilirsiniz. Tüm hastalara geçmiş olsun dileriz.

Hakkında admin

14 Mart 2014 tarihinde kurduğumuz nediobu.com sitesi ile siz ziyaretçilerimize her zaman kaliteli içerikler sunmayı hedefledik. Yayın hayatımıza başladığımız tarihten bu zamana kadar geçen sürede ben ve ekibim bilgiye ihtiyaç duydunuz her anda sizlere sitemizden bir parça sunabilmek için var olan tüm gücümüz ile çalıştık ve çalışmaktayız. Eğer bugüne kadar hayatınızda ufakta olsa bir yer edebildiysek ne mutlu bize :) Hepinize teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*